هر روز هفته شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰

یو پی اس آمریکایی

یوپی اس ، تعمیر یو پی اس ، خرید یو پی اس لغت یوپی اس در واقع اختصاری جمله Uninterruptible power supply که بصورت مختصر UPS نامیده میشود ، که به مفهوتعمیرات یوپی اس|باتری یو پی اسم منبع تغذیه بدون وقفه(یوپی اس) است.یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی میباشدکه مهمترین وظیفه آن ، تأمین بی وقفه ی برق موردنیازستگاه مورد مصرفی میباشد ، این سیستم بین برق شهری و دستگاه مصرف کننده قرار میگیردو علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده میگردد . نیز یوپی اس بعنوان منبع توان بدون وقفه با استفاده از انرژی ذخیره شده در باطری یوپی اس ، برق مورد نیاز دستگاه های مصرف کننده را تأمین مینماید.درواقع استفاده از یک انرژی پشتیبان مانند سیستم تأمین انرژی بی وقفه (UPS) شما را قادرمیسازد که بربیشترمشکلات ناشی ازبرق شهر فائق آیید وهمچنین محافظت دربرابرقطع کلی برق را نیز بدست آورید.شما می توانید سطوح متفاوتی نگهداری را دربرابر مساول مطرح برای برق سیستم خود جهت جلوگیری ازتخریب ویا ازدست دادن اطلاعات به کارگیرید.

یو پی اس GE

یو پی اس GE(جنرال الکتریک) کمپانی بزرگ تولیدات صنعتی(GE) جنرال الکتریک با بیش از حدود ۱۳۰ سال قبل با سرمایه گزاری و مدیریت مخترع بزرگ توماس ادیسون بنا نهاده شد امروزه در ده ها صنعت پیشرفته دنیا از صنایع هوایی ، نظامی، برق و نیروگاه، توربینهای گازی و بخار و همه نوع نوآوری ها در عرصه انرژی نو پیشگام است. سیاست کلی این شرکت بر نوآوری و فضای فناورانه جهت رسیدن به تولیدات و محصولات با تکنولوزی بالاتر برای همه دنیاست. درواقع این شرکت جز در چند شرکت معدود در انگلستان، فرانسه و البته غول صنعتی اروپا آلمان رقیب دیگری ندارد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت میتوان به یو پی اس ها اشاره کرد. محصولات یو پی اس شرکت جنرال الکتریک از جمله مطمئن ترین و مرغوبترین یو پی اس ها میباشد که در رنج وسیعی از توان و تونع اندازه و باتری و برای جریان تک فاز و دو فاز تولید و ارائه میشود. به جرات میتوان گفت تکنولوژی GE تنها با تکنولوژی آلمان قابل مقایسه است. (یو پی اس جنرال الکتریک) انواع تولیدات یو پی اس شرکت جنرال الکتریک(GE) این یو پی اس ها در دامنه ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ ولت آمپر در کلاس تک فاز تولید میشوند و عمدتا از نوع آنلاین می باشند که دارای فن و آب بندی و درجه IP بالا و تجهیزات جانبی خوب و بورد قدرتمند است. انواع تکفاز با توان بیشتر نیز وجود دارد. مدلهایسه فاز با توان تا ۵۰۰ و بیش از ۵۰۰ کیلو ولت آمپر نیز در این شرکت ساخته میشوند. در باره ی شرکت یو پی اس GE بخش کسب و کار شرکت یو پی اس GE، داستان راه حل های صنعتی شرکت GE حدودا” ۱۳۰ سال پیش توسط بنیانگذار شرکت جنرال الکتریک، توماس ادیسون شروع می شود. امروزه، مهندسان و کارکنان راه حل هایصنعتی روحیه کارآفرینی خود را با ایجاد خلاقیت ، نو آوری، راه حل های محصولات و خدمات پایاپای متضمن میشوند. این شرکت را قادر می سازد تامشتریانش را در بیش از ۶۰ کشور، در همه ی صنایع مختلف، توزیع و قدرت چالش های الکتریکی این شرکت را برتر نماید.

APC

یو پی اس APC شرکت یو پی اس APC یکی از مشهورترین تولید کنندگان دستگاه های برق اضطراری (یو پی اس) و باتری ، رک های هوشمند برای مراکز داده و همچنین تجهیزات خنک کننده برای دیتاسنتر است. این شرکت در ماه سوم سال ۱۹۸۱، توسط سه کارشناس برق و الکترونیک که از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند، تاسیس شد . شرکت رسام یو پی اس در واحد فنی مهندس، آمادگی خود را برای عرضه کامل محصولات شرکت APC (یو پی اس و باتری یوپی اس) و همینطور خدمات پس از فروش این محصولات اعلام می دارد.

یو پی اس POWERWARE

یو پی اس POWERWARE کمپانی یو پی اس POWERWARE – پاور ور معرفی شرکت یو پی اس POWERWARE شرکت یو پی اس PowerWare (پاور ور-ایتون )یک کمپانی مدیریت بهره وری انرژی با فروشی در حدود ۲۲٫۵ میلیارد دلار در طی سال ۲۰۱۴ می‌باشد. شرکت یو پی اس ایتون راه حل‌هایی معرفی می‌دهد که با آنها خریدار می‌تواند انرژی هیدرولیکی ، الکتریکی وهیدرولیکی و مکانیکی را با بازده،بالا و پایداری و امنیت بیشتر هر چه بهتر مدیریت کند. یو پی اس ایتون حدوداً ۱۰۲۰۰۰ کارکن دارد که تولیداتشان را در بیشاز ۱۷۵ کشور دنیا به مشتری عرضه می‌کنند. به خاطر قوانین محوری که ما اجرا می‌کنیم، شرت یو پی اس ایتون در ایجاد و نگهداری رابطه قوی با خریدار بسیار موفق است. ما از محصولات تولید شده برای خدمات و پشتیبانی خریداران اختصاصی خودمان تشخیص می‌دهیم که چه چیزی برای شما اهمیت بیشتری دارد. این شرکت برجسته جهانی در زمینه کیفیت انرژی، راه حلهای مدیریت انرژی ذخیره شده و دسترسی مطلوب ۹ ثانیه با اقتصاد دیجیتالی امروز با زیرمجموعگی پاورور می‌باشد. راه حلهای پاورور شامل وسیعترین محدوده کیفیت محصولات و خدمات می‌باشد: سیستمهای انرژی تأمین برق بی‌وقفه – یو پی اس سیستم انرژی DC نرم افزار مدیریت خدمات کامل این ماموریت ما برای دادن این اطمینان به خریداران است که با مشکلات انرژی (برق)، سیستم آنها، اطلاعاتشان و عملکرد آن از بین نمی‌رود. این اعتماد با بیش از ۴۰ سال عملکرد خوب با دانش عمیق از برنامه‌های مصرف کنندگان، نوآوری مداوم و خدمات جهانی به وجود آمده است. راه حلهای پاورور به وسیله کاربران یو پی اس و صادرات صنعتی برای داشتن بیشترین تعداد خریدار و رضایت آنها برای اثبات بینش بسیار بالای پاورور در میان همه تولیدکنندگان یو پی اس شناسایی شده است. با رسیدن به رتبه ۱ در بازار جهانی یو پی اس بالای ۵kVA و رتبه ۲ در ۵۰۰۰VA یا پایینتر، محصولات و خدماتپاورور اعتماد خریدتاران را در سراسر جهان جلب کرده‌اند. با وجود همه محصولات ما، ایتون برای موفقیت‌های بعدی در تولید و توسعه راه حلها همچنان تلاش می‌کند. رتبه کیفیت انرژی ما برای نیازهای تخصصی خریداران، کامل کردن راه حلهای کنونی ویا جدید ورسیدن به راه حلهای کامل طراحی شده است.

یو پی اس MGE

یو پی اس MGE فروش و پی اس mge شرکت تولیدی یو پی اس MGE در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت ایتون (EATON) خریداری شده و شرکت ایتون به اولین تولید کننده یو پی اس های تک فاز در جهان تبدیل گشت و بعد از آن شرکت یو پی اس APC در سال ۲۰۱۰ نسبت به خرید همه ی سهام شرکت یو پی اس MGE اقدام نمود و در آن سال به بزرگترین تامین کننده یو پی اس در جهان تبدیل شد، یو پی اس های شرکت MGE که اکنون در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک و APC تولید میشود از ضریب کیفی بالا و ضریب عملکرد خوبی برخوردار م باشد. و از پرفروش ترین یو پی اس های کشور امریکا و اروپا محسوب میشود.

یو پی اس ایرانی فاراتل

یو پی اس ایرانی فاراتل

یو پی اس فاراتل , فروش یو پی اس ایرانی شرکت یو پی اس فاراتل در بیست و هفتم خرداد ماه سال ۱۳۵۲ بصورت رسمی تاسیس و شروع بکار گردید. و از سوابق فعالیت غیر رسمی شرکت یو پی اس فاراتل، می توان به همکاری تجاری دو شرکت فاراده و تلفان به چهار سال قبل تر یعنی سال ۱۳۴۸ اشاره کرد. دو شرکتی که سوابق درخشانی از همکاری با یکدیگر به جای گذشته اند زمانی که نه تنها هیچ یک از شرکت های تولید کننده ایرانی در زمینه تجهیزات و دستگاههای الکترونیکی و یو پی اس در کشور به چشم نمی خورد بلکه بسیاری از برند های معروف جهان نیز پا به عرضه وجود نگذاشته بودند و همانا به حق، شعار ” پیشرو صنایع الکترونیک در ایران ” برای فاراتل انتخاب گردیده است. فاراتل پیوسته در طول ۴۰ سال سعی بر آن داشته تا با تلاش، نوآوری و خلاقیت ، بر شعار همیشگی خود پایدار باشد و مقام پیشرو بودن خود در این صنعت را حفظ کند.

ادامه
یو پی اس آماک

یو پی اس آماک

فروش یو پی اس ایرانی آماک شرکت یو پی اس آماک کوشا با بیش از ۱۵سال سابقه در زمینه تولید ، فروش و خدمات پس از فروش انواع یو پی اس، انواع شارژرهای صنعتی، فروش و خدمات پس از فروش انواع باتری یو پی اس و تجهیزات جانبی و در راستـای معرفی توانایی انحصاری شرکت به مشتریان با رویکرد مشتری مداری و در راستای افزایش رضایت مشتری اقدام به استقرار سیستم پایش رضایت مشتریان و رسیدگی به شکایات مشتریان بر مبنای استانداردهای ISO TS 10004:2010 ، ISO 10002:2004 نموده است. همچنین با رویکرد تقویت تولید ملی و بهبود مستمر کیفیت محصولات و رضایت مندی مشتریان استاندارد ISO 9001:2008 و با عنایت به اهمیت نیروی کاردر سازمان و رعایت استاندارد ایمنی و بهداشت در محل کار و محل مشتری بر اساس استاندارد OHSAS 18001:2007 اجرا نموده است.

ادامه
یو پی اس فاران

یو پی اس فاران

فروش یو پی اس ایرانی فاران یو پی اس فاران شرکت صنایع الکترونیک فاران در سال ۱۳۶۸ شمسی با هدف فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی(یو پی اس)، مخابراتی و کامپیوتری تأسیس گردیده است. نام فاران ازعبری کوه جبل النور گرفته شده است که حضرت محمد(ص) در آن به رسالت مبعوث شدند ( برگرفته از متن دعای سمات). در راستای دستیابی به اهداف تدوین شده، شعار سازمانی فاران “تداوم ببخش “ یا “ sustain it “ … به معنی است که کلیه محصولات و خدمات شرکت باعث تداوم بخشیدن به طول عمر و زمان استفاده از دستگاهای برقی و الکترونیکی می شود تا مشتریان فاران با امنیت ،آرامش و لذت بیشتری از کار با دنیای الکترونیک بهره مند شوند. تمرکز اصلی شرکت صنایع الکترونیک فاران ،تولید و توزیع انواع یو پی اس، باتری ،تجهیزات انرژی های نو و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر بوده که در راستای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به داخل کشور و نیز تولید تجهیزاتی با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر، نسبت به عقد قراردادهای تولید مشترک با چندین کمپانی معتبر اروپایی و آسیایی نیز اقدام نموده است. اکنون این شرکت با افتتاح خط توسعه تولید باتری در سال ۱۳۸۸ با حضور جناب آقای برزگری ،معاون وزارت صنایع و معادن، و گسترش کارخانه به فضای بالغ بر ۸۹۰۰ متر مربع در استان کرمانشاه، و دفتر مرکزی در استان تهران درحال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۵۰ نمایندگی در سراسر ایران می باشد. شایان ذکر است که شرکت فاران از سال ۱۳۸۳ با گسترش فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی، گام جدیدی را برای عرضه تجهیزات تولید برق برداشته است و فعالیت خود را در زمینه بهره گیری از انرژی خورشیدی در مراحل طراحی، تهیه، نصب و راه اندازی و بهره برداری آغاز کرده است. شرکت فاران با توجه به حساسیت اجرای پروژه های خورشیدی، با بهره جستن از نیروی فنی خبره و برخورداری از تجهیزات وسیستم های اروپایی و ژاپنی با کیفیت خوب تولید و راندمان بالا توانسته است به یکی از مطرح ترین شرکتهای فعال دراین زمینه مبدل گردد. و تاکنون در بیش از ١۵ شهر پروژه های سولار را با موفقیت اجرا کرده است. امروز فاران با ۲۶ سال تجربه کاری ، گامهای بسیار موثری را در پیشبرد و ارتقا کمی و کیفی سطح محصولات و ارائه خدمات، با هدف ایجاد بالاترین سطح رضایت مشتریان برداشته است.

ادامه

معرفی شرکت رسام یو پی اس فروش وتعمیر یو پی اس

شرکت رسام یوپی اس  با سابقه چند ساله، درراستای مشاوره و ارائه و فروش و خدمات پس از فروش انواع یو پی اس و همچنین تعمیرات تخصصی یو پی اس بابرندهای مختلف دنیا با هدف مشاوره و خدمات فروش و پس از فروش یو پی اس وباتری و باتری شارژر و سولار(پنل خورشیدی) با برند های معتبر آمریکایی ،چینی واروپایی و لوازم جانبی منبع تغذیه بی وقفهAC و DC صنعتی تأسیس گردید.

شرکت رسام یوپی اس ارائه کننده انواع یوپی اس APC ، یوپی اس east در ظرفیت های مختلفت و نیز ارائه کننده انواع باتری، باتری یوپی اس، باطری نیکل کادمیوم وباطری سیلد لیداسید، باتری سیلد اسید، ، باتری ژله ای با برند های مطرح دنیا از جمله (لانگ (longو گونش (fiamm)ونارادا(narada) و همچنین تامین کننده استابلایزر برای گروه های صنعتی، ارگان های مختلف دولتی، شرکت های خصوصی، بیمارستان ها و … است.

یو پی اس اروپایی

یوپی اس ، تعمیر یو پی اس ، خرید یو پی اس لغت یوپی اس در واقع اختصاری جمله Uninterruptible power supply که بصورت مختصر UPS نامیده میشود ، که به مفهوتعمیرات یوپی اس|باتری یو پی اسم منبع تغذیه بدون وقفه(یوپی اس) است.یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی میباشدکه مهمترین وظیفه آن ، تأمین بی وقفه ی برق موردنیازستگاه مورد مصرفی میباشد ، این سیستم بین برق شهری و دستگاه مصرف کننده قرار میگیردو علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده میگردد . نیز یوپی اس بعنوان منبع توان بدون وقفه با استفاده از انرژی ذخیره شده در باطری یوپی اس ، برق مورد نیاز دستگاه های مصرف کننده را تأمین مینماید.درواقع استفاده از یک انرژی پشتیبان مانند سیستم تأمین انرژی بی وقفه (UPS) شما را قادرمیسازد که بربیشترمشکلات ناشی ازبرق شهر فائق آیید وهمچنین محافظت دربرابرقطع کلی برق را نیز بدست آورید.شما می توانید سطوح متفاوتی نگهداری را دربرابر مساول مطرح برای برق سیستم خود جهت جلوگیری ازتخریب ویا ازدست دادن اطلاعات به کارگیرید.

یو پی اس BPC

یو پی اس BPC،فروش یو پی اس BPC شرکت یو پی اس British Power Conversion یا همان bpc در سال ۱۹۹۶ در شهر رمسی و هامپیشایر تأسیس گردیده است، یک شرکت مستقل بین المللی است که طیف وسیعی از محصولات و خدمات گسترده ای را ارائه می دهد و به طیف گسترده ای از صنایع و بخش ها می پردازد. طی ۲۰ سال گذشته، روند پیشرفت فوق العاده ای داشته است و دیگر در زمینه های سنتی سیستم ها و باتری های یو پی اس عمل نمی کند. رشد مداوم در تولید یو پی اس های مدولار، سیستم های روشنایی اضطراری استاتیک، مبدل های طولانی مدت زمان اجرا و سوئیچ های ایستا برای کاربردهای حیاتی به بخش عمده ای از گروه تبدیل شده است BPC نیز به طور فعال در حال توسعه PV Solar و محصولات مرتبط با آن برای ژنراتورهای باد و توربین برای رسیدگی به رشد عمده در بازار انرژی تجدید پذیر می باشد. گروه BPC، BPC Energy به عنوان شرکت تولید کننده یو پی اس مادر برای تولید و توزیع محصولات حفاظت از قدرت در کنار یک شبکه توزیع کننده اختصاصی در اروپا، خاورمیانه و آفریقا گسترش یافته است BPC در ردیف اول حفاظت از قدرت مدرن با تخصص در طراحی، توسعه و ساخت سیستم های ویژه و سفارشی هستند، که آن را قادر به رفع نیازهای گوناگون رایانه ، صنعتی، تجاری، خدمات اضطراری، پزشکی، نورپردازی و بازار دولتی می کند. علاوه بر گستره وسیعی از یو پی اس ها و باتری ها، همچنین انواع محصولاتی مانند فرکانس و مبدل، مبدل های استاتیک، مبدل های خورشیدی، رکتیفایر ها و ژنراتور ها را ارائه می دهد. گذشته موفق شرکت یو پی اس BPC موجب برتری در کیفیت پایدار محصولات آن شده است . BPC سرویس جامع خدماتی راه اندازی و باتری را به قراردادهای خدمات، تعمیر،بازدید و نگهداری و راه حل های مانیتورینگ از راه دور را ارائه می دهد. BPC Energy ارائه دوره های تخصصی و انعطاف پذیر آموزشی به مدیریت مهندسین با تجربه و متخصص را برای آموزش توپولوژی و موضوعات عمومی یو پی اس ها ومحصولات جدید را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان را دراولویت می داند. BPC به عنوان یک شرکت یو پی اس معتبر با دفاتر گسترده در سطح بین المللی، تلاش بر این دارد که خدمات بهتری در این راستا برای مشتریان فراهم سازد.

یو پی اس مکلسان

یو پی اس مکلسان یو پی اس مکلسان یو پی اس Makelsan یکی از تولید کنندگان یو پی اس در اروپا است که تولید یو پی اس های Modular از 650va تا 6.4MVA در کارنامه خود دارد. یو پی اس مکلسان با هدف طراحی سیستم های قدرت الکتریکی در سال 1976 تاسیس شد؛ امروزه این شرکت یکی از تولید کننده گان یو پی اس با تکنولوژی بالا و با کیفیت قدرت بالا است. دفتر مرکزی شرکت یو پی اس مکلسان در استانبول واقع است و دفاتر فروش مستقیم در انگلستان، امارات متحده عربی، برزیل و سنگاپور در حال ارائه خدمات به شرکت ها و مشتریان خود هستند.

یو پی اس EXIMPOWER

یو پی اس EXIMPOWER ساخت کشور ایتالیا بوده که با فناوری روز خود توانسته جایگاه مناسبی در میان شرکتهای تولید کننده یو پی اس پیدا کند.

یو پی اس RIELLO

یو پی اس RIELLO یو پی اس RIELLO،فروش یو پی اس رییلو اروس یو پی اس Riello طیف گسترده ای از محصولات، سازمان یافته به ۲۰ مجموعه از منابع برق اضطراری (UPS)، بر اساس چندین معماری های مختلف از پیشرفته ترین فن آوریطیف گسترده ای از محصولات، سازمان یافته به ۲۰ مجموعه از منابع برق اضطراری (UPS)، بر اساس چندین معماری های مختلف از پیشرفته ترین فن آوری ارائه می دهد . با توجه به دو مرکز تحقیقاتی آن در لوگناکا (ورونا) و کورمانو (میلان)، نمونه های برتر جهان برای طراحی، توسعه و آزمایش منابع برق اضطراری، شرکت یو پی اس Riello می تواند به طور مداوم محصول خود را در نوآوری های خود تغییر دهد، شرایط عملکرد، قابلیت اطمینان و رقابت. علاوه بر این، یو پی اس Rielloفروش رییلو اروس اغلب راه حل های ad hoc در صورت مناقصه های بزرگ یا کمیسیون های بزرگ را فراهم می کند. این راه حل ها بر اساس مشخصات ارائه شده، نشان دهنده توجه شرکت به نیازهای مشتری است. یو پی اس Riello UPS ها را در ایتالیا طراحی و تولید می کند. این است که می تواند کنترل مستقیم بر استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان را حفظ کند، از تمام فرآیندهای تولید، فروش و خدمات پس از فروش پیروی کند و روند بهبود مستمر، نظارت بر نظرات مشتریان و استفاده از آنها را برای تنظیم سریع برای بهینه سازی ویژگی ها به صورت مورد نیاز توسط بازار این فرآیند بهبود مستمر و همچنین تأثیر مستقیم و سود بر روی فروش و خدمات پس از فروش، کمک می کند تا بیشتر تصویر ریولو UPS را به عنوان یک شرکت معتبر، پویا و با کیفیت متمرکز تثبیت نماید. با این وجود، این نتایج به هیچ وجه متوقف نمی شود: نتایجی جامد که توسط Riello UPS در پیشرفت راه حل های UPS مجهز به فن آوری های کاملا جدید و پیشرفته مانند PowerBox، SuperCaps UPS و UPS های Smart Grid Ready، یعنی آماده شدن برای توزیع قدرت هوشمند شبکه هایی که نمایانگر آینده عرضه انرژی هستند، بهترین نشان می دهد که نوآوری و کیفیت واقعا اسرار موفقیت شرکت ریولو است