هر روز هفته شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰

یو پی اس ۱۲ ولت

یو پی اس ۱۲ ولت

یو پی اس ۱۲ ولت

یو پی اس ۱۲ ولت :

فروش یو پی اس 12 ولت

یو پی اس ۱۲ ولت

این مدل یو پی اس محصول کشورمان ایران است و دارای مدار آنلاین می باشد. و درخروجی آن برق(V) ۱۲ ولت می باشد و با جریان خروجیهای ۷٫۲ الی ۱۴ آمپر پدید آوری می شوند.

دامنه جریان خروجی آن سبب شده وسیله مناسبی برای  زیادی از لوازم استفاده کننده برق مستقیم باشد. یعنی دارای درگاه خروجی برق مستقیم DC و نیز درگاه خروجی جریان متناوب AC۲۲۰ ولت است.

بطور متداول این مدل یوپی اس ها دارای یک و یا دو باتری یو پی اس هستند که مدل ۲ باتری جریان زیادی را تولید می کنند. بطور متداول این مدل یو پی اس ها که از باتری های ۱۲ ولتی بهره می گیرند در بازار کشورمان ایران رایجتر هستند.

و نیز این نوع یو پی اس تجهیز شده به مدار نظارت هوشمند برای نظارت مصرف هستند. علاوه براین دارای مدار حفاظ دیجیتال ۳۰ ثانیه ای می باشند. عموماً یو پی اس ۱۲ ولتی برای استفاده برق خانگی و سازمانی اندک بهتر هستند و دارای بهاء بهتری هم می باشند.

عمر کار آمد این دستگاهها وابسته به چگونگی باتری های آن مابین ۵ تا ۱۰ سال می باشد. قدرت ذخر این باتری ها بیشتر نزدیک به ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ ولت آمپر می باشد و تماماً کمتر از ۱۰۰۰۰ ولت آمپر می باشد.

صفحه نمایش دیجیتالی آن تمام داده های باتری حاوی درصد شارژ، جریان و ولتاژ ورودی و خروجی و دیگر داده ها را نمایش می دهد. پاره ای از مدلهای این نوع یو پی اس تجهیز شده به درگاه وصل ریاستی هم می باشند.

 کاربردهای یو پی اس ۱۲ ولتی

این مدل یوپی اس از روی قدرت ذخر اندک آن دارای موارد استفاده تمرکز یافته می باشند. استفاده های خانگی ، فروشگاهی، سازمانی کم از این رسته می باشند. زمان ذخره آن مابین ۳ تا ۵ ساعت می باشد و برای همین علت برای کاربردهای تمرکز یافته خیلی بهتر می باشد.

زمان شارژ باتری ها هم در این نوع تقریباً ۴ ساعت می باشد. نوع هایی با قدرت تقریبی ۵۰۰۰ ولت آمپر آن چنانچه بگونه کنار هم بکارگیری شوند برای استفاده های وسیع تر مناسب پیشنهاد می باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...